Поради 105-річного японського лікаря! Він дійсно знає секрет довголіття



2321

Японець Сігеакі Хінохара був лікарем, який дійсно знав секрет довголіття. У своїй професії він пропрацював майже до самої смерті — помер у віці 105 років.

Його поради будуть цікаві людям будь-якого покоління. Вони прості і мудрі. А ще вони наповнюють оптимізмом — бо ця людина прожила прекрасне життя, радіючи кожному дню.

Не дозволяй болю захлеснути тебе

Буде набагато легше переносити біль, якщо ми перемкнемо свою увагу на інше місце. Погляньте на дітей — коли вони захоплюються цікавою грою, то забувають про все на світі.

Лікар радить зосередитися на хорошому — недарма сміх вважається найкращими ліками.

На першому місці — нематеріальні цінності

Матеріальні речі не слід переоцінювати. Сігеакі Хінохара радить не витрачати на це весь свій час — ми ніколи не знаємо, коли закінчиться наше життя. І не зможемо забрати нічого матеріального до загробного світу.

фото zinoti.lt

Не забувай рухатися

Регулярна фізична активність — одне з найважливіших правил здорового способу життя. Незалежно від того, скільки вам років — 8 або 80, необхідно підтримувати адекватну фізичну активність.

У давнину люди долали багато кілометрів на день, але сьогодні більшість з нас змушені сидіти. Навіть по закінченні робочого дня ми досить часто забуваємо про важливість пересування: користуємося ліфтами і автівками.

Організм людини не пристосований до такого малорухомого життя, тому не дивно, що хвороба рано чи пізно атакує.

Коли людина виходить на пенсію, вона відчуває спокусу просто нічого не робити. Але важливо знати, що такий малорухливий спосіб життя починає руйнувати не тільки м’язи, але й клітини мозку.


Регулярна фізична активність змушує м’язи працювати і стимулює утворення нових клітин мозку.

Хоча нам не обов’язково ставати спортсменами, ми, безумовно, можемо змінити деякі свої звички. Наприклад, ходити до магазину пішки, або користуватися сходами замість ліфта.

Не переїдати

Переїдання — не тільки гріх. Така звичка завдає організму великої шкоди. Часте переїдання може призвести до ожиріння, а скупчення жиру в організмі значно збільшує ризик різних захворювань.


Уникайте зайвих операцій

Перед тим, як лягати на операційний стіл, Шігеакі Хінохара рекомендує спробувати неінвазивні методи лікування, які також можуть бути дуже ефективними.

Пам’ятайте: життя триває завжди

Ніякий вік не повинен змушувати вас зупинятися. Хоча більшість людей вирішують взагалі нічого не робити після виходу на пенсію, лікар настійно рекомендує їм цього не робити.

У віці 100 років робочий графік Шігеакі Хінохара став більш щільним, ніж будь-коли раніше. Він продовжував працювати в лікарні, читав лекції і вів активне громадське життя.


Коли людина перестає планувати, його життя руйнується, тому важливо залишатися спонтанним і гнучким.

Не поспішати на пенсію

Люди, які не перестають працювати в старості, живуть довше і краще. Однак для цього є одна важлива умова — праця повинна приносити задоволення.

Якщо після виходу на пенсію немає бажання займатися тими ж справами, Хінохара рекомендує спробувати себе в чомусь іншому, в тому — що буде дійсно радувати.


Comments